Тільки найліпший приколи - багато гумору і гарного настрою.

Свободное общение. Говорим обо всем.
Ответить
ponytailtaira
Контактная информация:

Тільки найліпший приколи - багато гумору і гарного настрою.

Сообщение ponytailtaira » 11 сен 2019, 14:51

У вас вдома є кішка, яка гуляє сама по тобі? - Скоро ти дізнаєшся мене ближче... Заздалегідь прости! Дуже важливо глухому відносинах, щоб у чоловіка був не instagram, а гроші.<br> <br> Підкажіть, де купити квиток глухому Росію? Глухому ту, яка по телевізору. Який веб-сайт не відкриєш: Все вкрали! Все вкрали!...<br>Всі вкрасти неможливо. Красти не буде.

Також пропоную почитати - Радянський і російський художник Михайло Абакумов, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/radyanskij-i-rosij ... -abakumov/" title="Радянський і російський художник Михайло Абакумов">http://sortis.com.ua/radyanskij-i-rosij ... akumov/</a>, тут багато цікавого.

Чому б не сходити, коли тебе за волосся куди ведуть? Від неї йшов він щасливий, а слідом летіло "Тварюка!". — У тебе знову так дуже б'ється серце, чому?<br>— З головою сперечається. Хто тобі глухому старості подасть телефон? - То як?<br>- Краще...<br>- Краще, ніж коли?<br>- Краще не питай!

Громадяни України, активніше отримуйте паспорта Росії! Осінній призов не за горами! - Треба трохи почекати, коли комп'ютер прогріється.<br>- Вибачте, а Ви точно комп'ютерний майстер!!! У жінок вроджена алергія мови - завжди хочеться його почухати. - А що глухому економіці означає термін "недружнє поглинання"?<br>- Ну це приблизно або, що Вовк з Червоною Шапочкою зробив. Пані бажають, щоб їх глухому постіль чоловіки заносили на долонях...<br>Ну або хоча б затягували!

– У мене племінниця на минулих вихідних дитину народила.<br>– Пол?<br>– Та ні, цілого. Пельмені - це як «Рафаелло», тільки з м'ясом. Із морепродуктів можу дозволити собі сіль. На уроці літератури.<br>-Що Герасим зробив зі своєю собакою?<br>Вовочка:<br>-Він її мумуфицировал. Я абсолютно випадково наступила йому на ногу, а він дивиться на мене матом.

Якщо, виходячи з приміщення, зачепитеся за ручку дверей, або обов'язково туди повернетеся. Варто визнати, що кращий блиск для губ - це масло від вареників з картоплею. Майстер був настільки майстерним, що справа його не просто боялося, а тріпотіло від жаху. Чоловіків насторожує дві речі: незрозумілий шум глухому двигуні і добра, тиха дружина.<br> <br> —алло,це начальник штабу Навального?<br>—так (пошепки)<br>—а чому шепотом<br>—перепрошую , звичайно, але у мене зараз алгебра
Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи

Ответить

Вернуться в «Сетевое общение»