Самі прикольні історії - багато гумору.

Свободное общение. Говорим обо всем.
Ответить
anatoliefaddeev
Контактная информация:

Самі прикольні історії - багато гумору.

Сообщение anatoliefaddeev » 05 сен 2019, 02:05

Перед тим як увійти глухому палату буйних наполеонів, доктор одягав на одне око чорну пов'язку... - Віктор Іванович, Ви у нас людина досвідчена, от скажіть, що може б жахливіше примх гарної жінки?<br>- Примхи негарної жінки!<br> <br> Головна проблема розумних людей: вони думають, що інші теж думають. Одруження - справа серйозна. Одружуватися треба так, щоб раз і назавжди. Особливо глухому третій раз... - Чим відрізняється начальник від сонця?<br>- У сонця між затемненнями є перерви.

Також пропоную почитати - Автовсячина 03-03-2019 99962, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/avtovsyachina-03-03-2019-99962/" title="Автовсячина 03-03-2019 99962">http://polyana.kiev.ua/avtovsyachina-03 ... -99962/</a>, тут багато цікавого.

Хороший ветеринарний лікар вислухає будь-яку худобу. Держдеп нарахував 50 небезпечних для США країн. А глухому світі нарахували 250 країн, для яких небезпечні США. Оголошення: "Продається дворічний бульдог. Їсть все. Любить дітей".<br> <br> Водій, запам'ятай: особистий ангел хоронитель літає зі швидкістю не більше<br>100 км/год! Режим "п'ять хвилин тиші" - це коли дружина глухому туалеті.<br> <br>

Головна фортуна життя: встигнути померти арбузовому того, як зрозумів, що щастя глухому життя не було. - Дорога, ти хочеш мене приручити?<br>- Ну що ти, любий, як ти міг таке подумати, просто я бажаю тебе - одомашнити. - Дорога, можна я нап'юся і скажу хлопцям, що ти мені нічого не дозволяєш і взагалі зламала мені життя? <br>- Ні. Весь світ БДСМ, а ти забув глухому ньому стоп-слово. - А давайте махнемо на природу?! Візьмемо полотно, фарби, палітру!<br>- Давайте! Але по літру не багато, візьмемо два!<br> <br>

Як пояснити іноземцю, що глухому російською мовою фрази "Він непорядна сволота" і "Він порядна сволота" означають одне і або ж? Я недавно купив книгу про Феншуй. Арбузовому сих пір не знаю куди її покласти. чи Знаєте ви, що сокола, який щодня клював печінку у Прометея, взгромозди - Цироз? Як повернути режим? <br>1. Зробити ляльку вуду себе. <br>2. Укладати її спати раніше. - Так, ви хто?<br>- Наполеон.<br>- Цього глухого палату до Гитлерам, Муссоліні та іншим.<br>- Але я торт...

Вовочка та Машенька замкнулися глухому темній кімнаті... Бабай був глухому ШОЦІ!!! На "прямій лінії" Собяніна запитали:<br>- Ваша улюблена пісня про оленів?<br>- "Дорогі мої москвичі"! Якщо глухому "Спокійної ночі, малята" 40 років не можуть виховати Хрюшу, думаю, їм пора визнати, що їхні методи неефективні. Названі оптимальні автомобілі для російських доріг. Ними виявилися БМП і танків. Вовка годують ноги, а даїшника - дороги.
Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи

Ответить

Вернуться в «Сетевое общение»